Šokoladas | Du vieno gamintojo produktai

Reklamos šiandien nebus. Šį kartą visiškai netradicinis įrašas – to paties šokolado fabriko Vilniaus PERGALĖ dviejų produktų palyginimas.

Abi šokolado plytelės yra to paties gamintojo, ir abi jos priskirtos Dark Classic šokolado kategorijai, todėl labai knieti palyginti, kas čia pranašesnis.

Taigi, klasikinis juodas šokoladas PERGALĖ ir klasikinis juodas šokoladas NOMEDA skiriasi, kaina, pakuote, sudėtimi ir plytelės forma.

Pirmasis variantas: Šokoladas PERGALĖ 100g kainuoja 3,19 Lt (0.92 €), pakuotės dizainas premium lygio (tikrai puikus), yra 50% kakavos ir naudojamas tik kakavos sviestas, plytelės forma/dizainas gal kažkam ir ypatingas, bet aš sakyčiau, kad šioje vietoje persistengta.

Antrasis variantas: šokoladas NOMEDA 100g kainuoja 1,69 Lt (0.49 €) tai akcijinė kaina, pakuotės dizainas greičiausiai tyčia pablogintas, nes tikrai nežavi – atrodo vidutiniškai, matyt dėl to, kad stipriai nekonkuruotų su savo premium broliu ir dėl to, kad sudėtyje yra mažiau, t.y. 35% kakavos ir naudojamas ne vien kakavos sviestas, o dar kiti riebalai (šiek tiek pieno riebalų ir kitų augalinių ne kakavos riebalų). Plytelės forma puiki – tikrai viena geriausių matytų plytelių.

Palyginimo rezultataI:

Kaina gera tiek vieno, tiek kito produkto, o NOMEDOS akcijinė kaina, netgi puiki. Viso labo 1,69 Lt (0.49 €). Galima net pamanyti, jog tai nieko vertas produktas. Taip – tiesa – per maža produkto kaina gali net ir atbaidyti.

Pakuotės dizaino atžvilgiu PERGALĖ yra visa galva aukščiau, todėl tikrai dėl kainos ir pakuotės NOMEDA yra pasmerktas supūti lentynose produktas. Pagal pakuotę, tai kažikoks bevardis (no_name) produktas. Bent jau lietuviai pripratę, jog NOMEDA vadinamas visai kitas konditerijos produktas, juk žinote saldainius NOMEDA?

Bet neskubėkite laidoti NOMEDOS – palyginti kitus vertinimo klriterijus išeita taip, jog NOMEDA puikus produktas. 50% kakavos PERGALĖS šokolado skoniui suteikia kartumo, o NOMEDA su 35% yra pats tas aukso viduriukas. Jei norėčiau kartaus šokolado, tai rinkčiausi 70% ar 80% kakavos sudėtyje turintį šokoladą. Kitas svarbus sudėties klausimas, tai kakavos sviesto: dėl riebalų savo sudėtimi NOMEDA netinka veganams, nes turi pieno riebalų. Taip – tai minusas NOMEDAI, bet jei nesi veganas, gal ir nėra taip svarbu, nebent tik, kad nori šokolade tik kakavos sviesto ir jokių kitų riebalų.

Plytelės dizainas NOMEDOS yra daug geresnis. Jis puikus – tipiškas, charakteringas šokoladui.

Išvados. NOMEDA daug labiau pranašesnis. Jo skonis tiesiog puikus: 35% kakavos tai tiek, kiek reikia – labai švelnus skonis, jei kalbam apie juodą šokoladą, o jei norisi kartaus skonio, tuomet rinkčiausi kažką kas turi 70% ar 80% kakavos, bet šiuo atveju konkurentas PERGALĖ turi tik 50%. NOMEDOS pytelės dizainas daug įdomesnis – jis žaismingas – turi vieną kiek didesnį kvadratėlį/stačiakampėlį su užrašu CHOCOLATE (dydis kaip trys maži plytelės kvadratėliai). Taigi valgai, daliniesi plytele su drugu, ar drauge ir dar turi bendravimo priemonę – įdomaus dizaino šokolado plytelę. Smagumėlis.

NOMEDOS kaina yra beveik du kartus mažesnė,  o jei dar lyginame vieno gamintojo produktus, tai žinome, jog gamybos kokybė ta pati, tik sudėtis skiriasi.

NOMEDA laimi!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s