Parodyk ko jis vertas

Jei turi produktą, tikrai gerą, tikrai kokybišką, kuris gerai atlieka savo pagrindinę funkciją – gali būti, kad jau visi žino, koks jis puikus savo srityje ir nieko jau nebenustebinsi jei vėl ir vėl tuo pačiu privalumu “girsiesi“ reklamoje. Matyti reklamoje, kaip vienas ar kitas žinomas produktas puikiai tvarkosi su savo užduotimi gali būti jau ir nuobodu, nes jau visi matė, o gal jau ir išbandė, kad jis tai daro puikiai. Neprivalai kažkaip modifikuoti ar daryti multifunkciniu prietaisą, kuris jau ir taip puikus. Antra funkcija tiesiog sugalvojama – ji skirta tam, jog sukelti smalsumą, jog priversti pažvelgti į produktą kitaip, jog parodyti, kad tas produktas tikrai puikus, tikrai kietas, tikrai ne veltui tu jį įsigijai, ar ne veltui ketini įsigyti.

Štai vienas iš pavyzdžių – lapų pūstuvas. Jis gali būti naudojamas ne tik lapams nupūsti.

O štai klasikinis variantas – daug metų internete susidomėjimų sulaukiantis blenderis Blendtec. Jiems pasisekė, jog produktas išties universalus – ne vien maistui ruošti.

Papildomų ir labai naudingų paskirčių reklamuojamiems produktams galima prigalvoti daugybę – tik reikia skirti tam laiko ir laikas atsipirks. Rodyčiau liuksą bendrovei, kuri reklamuotų savo gaminamus lašinius kaip puikią priemonę perstumdyti baldams, o ne vien tik kaip skanų maistą lašinių mylėtojams.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s