jausk skirtumą | comparethemarket.com

Reklama – tai ta terpė, kur gali būti susieti nesusiejami dalykai. Trys dalykai, kurie tarpusavyje neturi nieko bendro, tai – draudimas, surikatos ir rusiškas anglų kalbos akcentas. Šiuo atveju prekinis ženklas comparethemarket.com veikiantis Jungtinėje Karalystėje siūlo draudimo paslaugas palankiausiom sąlygom ir nori būti matomas per nacionalinę britų televiziją, bei internete. Jie turi tam skirtą biudžetą ir panoro linksmai visą išleisti. Štai sprendimas. Susieti trys nesusiejami dalykai:

1) Painiava, kuri užklumpa norint apdrausti automobilį, juk draudimo kompanijų tiek daug – tu nori palyginti ką siūlo vieni ar kiti – taip tavo žinios ir patirtis susitapatina su šia reklama.

2) Surikatos (angl. meerkats) – linksmai atrodantys, pūkuoti gyvunėliai. Jie gali tau priminti filmą Meerkats (2008), kurį tu matei.

3) Ypatingas akcentas. O jei dar tie mieli gyvūnėliai suasmeninami (tuomet dar ir primena Fantastic Mr.Fox (2009). Ši linksmų surikatų komanda turi savo pasaulį ir tau patinka jį stebėti (visai kaip serialą). Kalbama rusišku akcentu ir tu dėl to klausai įdėmiau kiekvieną jų pasakytą žodį (reklamoje tai labai svarbu).

Kampanija išsivysto iki Merkovo apylinkių – virtualaus kaimelio, kuriame gyvena surikatos aristokratės, kurios kalba rusišku akcentu.

Rusiškas akcentas, kuris yra įdomus anglakalbiams ir ne tik jiems, apjungia visus tris nesuderinamuosius dalykus: comparethemarket.com rusišku akcentu skamba kaip comparethemeerkat.com

Štai čia visa idėjos esmė! Malonaus žiūrėjimo ir rusų kalbos akcento klausymo.

21-as skirtingas anglų kalbos akcentas (rusiškas ties 1:00)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s