Mano miestas. Mano metro | Dubai Metro

Dubajus… Daugeliui čia pildosi svajonės. Tokio stambaus kalibro arealui metro išties reikalingas. Dubajus yra karštas taškas ir tiesiogine ir perkeltine prasmėm. Veiksmo čia daug. Čia dygsta įspūdingiausi, šiuo metu, inžineriniai dariniai, vyksta svarbūs sporto ir mados renginiai. Tai vieta, kuri pritraukia labai daug investicijų iš viso pasaulio.

Domino kaladėlės atskleidžia tą Dubajui būdingą  nuolatinio vyksmo dinamiką. Galima interpretuoti ir tai, jog kiekvienoje metro stotelėje pamatytas miesto objektas inspiruoja judėti toliau – visai kaip domino – kaladėlė suteikia postūmį sekančiai kaladėlei ir jos visos juda išvien. Dar viena asociatyvi interpretacija – viena domino kaladėlė – tai vienas miesto langas. Ir tai natūralu, nes čia gausu stiklo fasado pastatų.

Tiesių tiesiausia sąsaja tarp domino kaladėlių ir metro – tai platus pasiekiamumas. Nuverti vieną kaladėlę ir nuverti visas, o metro atveju tai tankus linijų tinklas – įsėdi vienoje stotelėje ir gauni privalumą pasiekti visus didmiesčio taškus su metro.

Dėl savo daugialypumo reklama išties gera. Dar geresnė ji būtų jei būtu išpildyta analoginiu, o ne skaitmeniniu būdu.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s