Vitališki šunys | Pedigree

Šiuo įrašu skubu pasidžiaugti, jog duoklė šunims dėl blog‘o pavadinimo pagaliau atiduota – tokios reklamos, kuri būtų to verta ieškojau ilgai.

Profesionalūs šunų veisėjai pritartų, jog šunų su kilmės dokumentais veislei charakteringi požymiai atsiskleidžia ne vien dydžiais, kailio spalva ir struktūra, bei dantų sukandimu. Taip – visa tai svarbu, o taip pat svarbu, jog kiekviena šuns veislė savo genuose turi užfiksuotą tik jai būdingą charakterį. Sulėtintas 1000 kadrų per sekundę vaizdas parodo kiekvieną smulkią šuns charakterio detalę. Jie ne vien gražiai atrodo – keikvienas jų turi savitą charakterį, kuris šiame video suspindi labai stipriai. Puikus rezultatas!

Šis video – tai pirminio kūrybiškumo atvejis. Kūrybiškumas, kuris atėjo iš gamtos. Viskas taip kaip ir tikrovėje – gali žiūrėti ir niekad nenusibos: kaip ir laužo liepsna, kaip saulėlydis, kaip mylimosios akys. Šunys pelnytai atsiduria toje kategorijoje. Jie yra natūralūs ir nesuklastoti, visuomet vitališki, sklidini entuziazmo ir besąlygiškai atsidavę.

Žmogaus kūrybiškumo indėlio čia nebuvo – žirafa su kopėčiomis kryžminta nebuvo. Jis čia pasistengė ties viso to natūralaus gėrio užfiksavimu tinkama technika ir apšvietimu. Ačiū žmogui už tai.

Ir viskas čia veikia – Pedigree įtikinamai parodo, jog specialaus maistelio palaikymu tavo augintiniai išliks tokie, kokius tu juos visuomet mėgai ir trokšti matyti vėl ir vėl.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s