Jų pagalba galima kurti | DHL & TOYOTA

Idėja + technologija + brand {viskam puikiai susiliejus į vieną} = puikus potyris žiūrovui / puiki reklama brand’ui.

Štai du atvejai:

Atvejis nr. 1. Erik Nordenankar turi idėją – nupiešti didžiausią pasaulyje piešinį. Tam yra Žemė – didžiausia įmanoma drobė planetoje tuo pačiu pavadinimu ir GPS technologija. Kaip žinia  Žemę supa daugybė palydovų, kurie fiksuoja GPS siųstuvų koordinates. Tereikia į lagaminėlį patalpinti GPS siųstuvą ir tą lagaminėlį gabenti po pasaulį. Kuo didesniais atstumais gabensi – tuo didesnis piešinys bus. Visam tam puikiai padeda kompanija DHL, nes ji gabendama krovinius po visą pasaulį turi sąlygas tokiam projektui. Jei Žemė yra drobė, tai DHL šiame projekte lyg ta ranka laikanti pieštuką (GPS siūstuvą lagaminėlyje). Kai kurie verslininkai sako, jog jie be DHL kaip be rankų ir tai yra tiesa. Visas šis projektas puiki reklama DHL, nes šis video įdomus pažiūrėti ir norisi juo pasidalinti su draugais, kolegomis ar verslo partneriais.

Plačiau apie šį projektą: http://www.biggestdrawingintheworld.com/

Antrą atvejį žiūrėkitė čia:

Atvejis nr. 2. Du šrifto meistrai Pierre & Damien, autopilotas profesionalas Stef van Campenhoudt ir medijų menininkas Zachary Lieberman susibūrė įgyvendinti idėją: automobiliu sukurti šriftą. 

Turbūt paklausite kodėl kyla tokios idėjos ir ką jų įgyvendinimas pasako apie šio projekto finansuotoją Toyotą IQ. Miesto automobiliukas Toyota IQ yra toks manevringas, jog jo manevringumas reiškia visai kitą lygį. Jis išreikštas sukūrus specialų šriftą. Tai buvo padaryta pasitelkus kamerą, kuri iš viršaus fiksavo skirtingų spalvų taškus priklijuotus ant automobiliuko, kai šis pilotuojamas lenktyninko piešė raides. Kas iš to išėjo galite pamatyti čia:

Šriftą galite parsisiųsti iš čia: http://nl.toyota.be/iqfont

Making_Of nuotraukos čia: flickr.com/photos/40243214@N05/sets/72157621047564023/

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s