Let’s Colour | Dulux

 

Projektas „Let’s Colour“ yra visą pasaulį apimanti iniciatyva pilkas erdves pakeisti į gyvų spalvų paletę. Jo misija – paskleisti spalvas po visą pasaulį.

Dulux sako: “Atėjo laikas gyventi savo gyvenimus spalvingai“. Projekto organizatoriai dirba su vietos bendruomenėmis visame pasaulyje, raitojasi rankoves nuspalvinti gatves, namus, mokyklas ir aikštes.

Šis projektas ypatingas tuo, jog tai nėra tiesiog įprasta reklama. Sudedamoji viso to dalis žinoma yra TV reklama, bet visa kampanijos ašis ta, jog realias vietas buvo ir tebetęsiama keisti įvairiaspalviais dažais. TV reklamos žvaigždės – ne specialiai parinkti profesionalūs aktoriai, o tikri vietoje gyvenantys žmonės, kurie savanoriškai pareiškia, jog nori kad jų aplinka būtų jaukesnė, todėl mielai dažo pasiraitoję rankoves. Yra užvestas flickr nuotraukų rinkinys iliustruojantis, jog projekto dalyviai yra tokios pat įdomios, spalvingos asmenybės kaip ir dažai, kuriais jie dažo: http://www.flickr.com/photos/letscolour/sets/72157624140088722/

Prasidėjęs 2010 kovą, projektas „Let‘s Colour“ atnešė spalvų į Braziliją, Prancūziją, Didžiąją Britaniją ir Indiją:   

Lapa gatvės, Rio de Žaneire, Brazilijoje, kur spalvos apgobė namus ir viešbučio foje. Darbas atliktas su vietos bendruomene. Visa tai bus įvertinta ir gyventoju ir turistų, kurie dažnai aplanko spalvinguosius Lapa laiptus.

Pastatas Paryžiuje, kuris stovi puikioje vietoje ir spalvos jį labai pagyvina.

Virginia pradinė mokykla Tower Hamlets rajone Londone. Tėvai, vaikai ir mokytojai drauge gyvomis spalvomis pakeitė mokyklos žaidimų aikštelę, salę ir klases. Veiksmas įliejo džiaugsmo ir entuziazmo visiems dalyvavusiems.

Bendruomenės aikštė Džodpūre, Indijoje. Šis miestas žinomas kaip mėlynasis. Planuoti plotai buvo nudažyti mėlyna, violetine ir rožine spalvomis.  Dalelė miesto tapo dar spalvingesnė.

Dulux savo spalvingu projektu deklaruoja, jog svarbiausia yra bendrumo jausmas, jog kartu galime pakeisti tai ko norime, spalvų galia įkvėps visus. Nesvarbu ar tai tavo miegamojo siena ar tavo mokyklos siena. Viskas gali tapti projekto dalimi. Tai spalvingo judėjimo pradžia, kuriame gali dalyvauti kiekvienas. Gali prisiregistruoti dabar http://www.letscolourproject.com/ , sekti įvykius ir sužinoti kur galėtum tapti projekto dalimi.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s