Kokios cheminės medžiagos slypi tavajam valiklyje? | method

Galbūt nesusimąstei, tačiau jei naudoji buitinius valiklius tai gali būti, jog žaidi su ugnimi, o tiksliau su toksinėm medžiagom. Šios medžiagos palaiko tavo namų švarą, bet galbūt nėra tokios draugiškos tau ir tavo šeimai. Pasauliui taip pat.

Tai kas priverčia namus blizgėti po išoriniu grožiu gali slėpti nemalonumus sveikatai. Ši socialinė reklama sukurta amerikiečiams, jog atkreiptų dėmesį kokias namų valymo priemones naudoja ir pakviestų aktyviai palaikyti namų apyvokos produktų žymėjimo įstatymus. Tai kas sukuria švarą šiandien, rytoj gali sukurti nemalonumų. Idėjos išpildymas puikus.

Yra cheminių medžiagų, kurios kenksmingos tiesiogiai ir iškart, bet taip pat yra medžiagų, kurios kenksmingos naudojant nuolat ir ilgainiui gali pakenkti odai bei kvėpavimo takams. Vartotojas turi teisę žinoti ką jis perka ir teisę pasirinkti ar vis dar pirkti tai kas kelia potencialų pavojų jo ir šeimos sveikatai. Prekės ženklas “method“ yra už skaidrumą pateikiant informaciją, nes matyt nėra ko nuslėpti – jų produktai kruopščiai sustyguoti.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s