LOVE or HATE | Marmite

 

Pamačiau šį DDB London kūrinį prieš metus internete. Tuomet pastebėjau puikų grafinį išpildymą. Idėjinė pusė man nieko nereiškė, kol neparagavau Marmite svečiuose, o vėliau pamačiau iškabintus plakatus erdvėje.
Esame įpratę, jog žvelgiant į reklamas reikia pagauti kampą. Šioje reikia pagauti abu kampus. Kol nepamačiau reklamos abiem kampais nesupratau koks tai vertingas grynuolis yra. Arba myli arba nekenti ir 0 abejingumo. Nieko something_in_between. Tokiu būdu gali suprasti, jog tai ne main-stream‘inis kūrinys. Jis nepalieka abejingų. Tai produktas kuris yra pats iš savęs toks ir sunku kažką priešpastatyti – analogų jam nėra. Išraiškos priemonės reklamai pasirinktos sąmoningai. Jos nubrėžia tiesią liniją – pateikia tai kas turi būti pateikta. Jokio meno, jokių spėlionių. Tokia yra ateities reklama ir Marmite snacks tai ta reklama, kuri verta patekti tarp chrestomatinių reklamos pavyzdžių.

Viskas čia paprasta, nes genialu, o genialu, nes paprasta. Štai kad ir kasdien tūkstančius kartų eksploatuojamas šypsnius (: arba liūdnius :( Rezultatas priklauso nuo to kokiu kampu pakreipsi skliaustą ir kur padėsi dvitaškį.

Reklama

10 atsakymų į “LOVE or HATE | Marmite

  1. Būtent to ir trūksta jūsų straipsniui. Kaip besikraipytum, jis visvien nei lietuvių, nei anglų kalba paraštytas.

  2. Nekomentuosiu. Klausiu: kokiu tikslu savo tekstuose naudojate kupetą anglų k. išsireiškimų?

  3. jau ne pirmą kartą matau, kad tamsta butinas domitės manimi, o ne reklamos pasauliu ir dar su tokiu sick prieskoniu. čia blog’as apie reklamą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s