Greitas kaip … | Renault Clio RS

Jei automobilis pagerintas, arba užturbintas, arba užboostintas – toks kaip Renault Clio RS, tai kodėl gi jo neparodžius greito kaip kulka. Jei prazvimbtų kaip kulka ir tiek, tai būtų nuobodu. Išties imu žiovauti įsivaizduodamas kaip greitas automobilis lekia sulig kulka. Pirmosios dešimt šio video sekundžių prailgo – automobiliu greitu kaip kulka reklamos erdvėj, kur viskas įmanoma, nieko nebenustebinsi. O ką tada daryt? O gi pridėti siužeto vingį kad būtų įdomu žiūrėt kuom gi čia viskas baigsis. Vingis čia geras – ne koks Vingių Jonas. Sugalvotas iškedentas ir išpuoselėtas. Kulkelė praskrieja skersai automobilio salono ir lekia savo keliu. Šūvis tiesiai į taikinį. Rytoj aš jau šio manevro sukeltais įspūdžiais dalinuosi su draugais. Jei žinoma neperjungiu kito kanalo dėl pirmūjų nuobodžių sekundžių. Pačios įspūdingiausios turėtų būti pirmosios septynerios reklamos sekundės, nes kitaip išsitraukiamas iš už diržo užkištas pultas ir taikliu šūviu perjungiamas kitas TV kanalas.

Reklama

4 atsakymai į “Greitas kaip … | Renault Clio RS

  1. Patiko-nepatiko būna tada kai nežinantis ko nori klientas pamato idėjos pristatymą ir kai prieš tai buvo pasakęs, kad reklama turi būti graži. Šioj reklamoj įžvelgiu ir naujumo ir nuobodumo. Tam tikra pusiausvyra turėtų būti palaikoma visose reklaminiuose produktuose priklausoma nuo TG imlumo naujoms ar jau dėvėtoms idėjų apraiškoms. Arba trumpiaus sakant: man ši reklama nepatiko, tačiau tai nereiškia, kad ji šūdas. Ji verta dėmesio, todėl skyriau laiko pa’blog’int apie ją.

  2. Patiko/nepatiko kriterijai liux vertinant reklama, kuri ziurima palikus galva ant saldytuvo, is kurio issitraukiama alaus pries prisesdant prie tv. Bet jei galva pasiimi, kyla klausimas, ka ji reklamuoja? Manipuliacijos graziu gamtovaizdziu ir parinkta muzika – nevykes meginimas praplesti auditorija. Viso labo nevykusi reklamele greiti megstantiems berniukams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s