Kas yra pats pačiausias specialusis efektas?

Esu ne kartą uždavęs šį klausimą kitiems ir sau. Atsakymas visuomet būna tas pats. Žmogus yra pas pačiausias specialusis efektas. Jo raumenys, jo balsas, jo protas – visi gebėjimai duoti gamtos ir nuglūdinti treniruočių metu gali sukelti didelį fejerverką. Nike dar kartą tai parodo savo reklama. Pakvietė LeBron Jamesą kaip gyvą specialų efektą krepšinio srity. Kad atskirtų jį tokį, koks jis būna krepšinio aikštelėje ir reklamoje dar įbėrė į rankas talko miltelių, kurie išmesti į ora pasklinda momentiniu debesėliu. Gražu. Visi nuščiūva vietose. Jameso rankose milteliai virsta stebuklinga svajone. Pamatęs reklamą ir netyčiom supranti, kad tarp tavo svajonių yra vietos ir Nike. Tai paveikia.

Reklama

3 atsakymai į “Kas yra pats pačiausias specialusis efektas?

  1. Giedriau, turetum zinot, kad LBJ (LeBron James) si triuka daro pries kiekvienas varzybas! nuo pat pirmo maco NBA, tai jo tradicija ir ritualas. NIKE ji tiesiog paverte reklamos ashim, ne NIKE ar Creativai agenturoj tai sugalvojo

    Peace out

  2. Ačiū, Liudai, kad stipriai neapspardei žinodamas šį faktą. Dabar žinosiu ir aš. Jei tai LBJ sugalvotas triukas, tai tik parodo, kad jis yra supastar ir reklamai tinka neapdorotas – iškart gali eit ir filmuotis ir sukelt wow_efektą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s